KELEŞ İNŞAAT

Çünkü biz öncelikle güveninizi koruyoruz.

Keleş İnşaat olarak artan deneyim ve tecrübelerimizi her zaman insan hayatını kolaylaştırmak için kullandık ve bu doğrultuda kullanmaya devam edeceğiz. Gelişen ve değişen inşaat sektörüne “kazanç sağlayan ve güven veren” parolasıyla yola çıkarak en doğru projeleri, en yeni birikim ve teknoloji ile katma gayretinde olan Keleş İnşaat ailesi olarak, projelendirme aşamasından anahtar teslimatına kadar her aşamada aynı motivasyon ve özveriyle çalışmaktayız. Teknolojiyi anlamlı hale getiren projelerimizle hem çevreye ve doğaya karşı duyarlı davranmakta hem de ülke istihdamına katkı sağlamaktayız.

Deneyimli, dinamik, modern ve yenilikçi anlayışımızla niteliği yüksek projeleri oluştururken tüm ekibimizle yaptığımız işe değer katmakta, bunu yaparken de güvenliği ve konforu en üst seviyede sunmaktayız. Değişen yüzüyle inşaat sektöründe bir marka olan Keleş İnşaat ailesi olarak bizler her zaman prestijli, yatırım değeri yüksek, mutluluk sunan projeler oluşturmayı ve yeni yatırımlar yaparak yeni istihdam alanları sağlamayı hedefliyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sürekli başarılara imza atan Keleş İnşaat olarak yeni büyük hedeflere ve başarılara imza atacağımızı gurur ve mutlulukla sizlere bildiriyoruz.
Sektörde yarattığımız kazançlarla ülke ekonomisine katkı sağlarken, siz değerli müşterilerimize de mutlu yuvalar, mutlu çalışma alanları sunacağımızın sözünü veriyoruz.

İlker KELEŞ

Yönetim Kurulu Başkanı


  • İtibar ve güvenilirlik konusunda örnek olmaya devam ediyoruz.
  • “Mutluluğun temeliyle” fark yaratıyoruz.
baskanin-mesaji

BİZ SİZİ ARAYALIM

İhtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi ve detay için iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.